TRAINERS & JEUGDCOORDINATOREN

Hieronder vind je een overzicht van alle trainers en jeugdcoordinatoren. Meld je altijd af voor een training, dit kan bij de trainer, meestal wordt er een app aangemaakt. Heb je een vraag of wil je met iemand anders dan de trainer spreken dan kun je terecht bij de jeugdcoördinator.

TeamTrainer/Coach(Jeugd)coördinatorMobiel (via WhatsApp)Mail
Heren (Zondag selectie)Jordi van Beek / Mathijs Nierop
Heren (Zaterdag 1)Thomas ten Broek
Heren (Zaterdag 2 en 3)
Heren (overige senioren)
DamesDione Heijnevrouwenvoetbal@sportingkrommenie.nl
JO19Raymond van der Laan06-51103568 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO18Raymond van der Laan06-51103568 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO17Maaike van Kempenjeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO16Maaike van Kempeneugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO15Jurgen ter Horst06-53128218 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO14Jurgen ter Horst06-53128218 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO13Jurgen ter Horst06-53128218 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO12Daniel van Til
JO11Daniel van Tiljeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO10Daniel van Tiljeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO9Ruud van het Veer06-31036050 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
JO8Ruud van het Veer06-31036050 (WhatsApp)jeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
Mini'sjeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
PeutersRamina Rusjeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
MO20John van Loenenmeidenvoetbal@sportingkrommenie.nl
MO17meidenvoetbal@sportingkrommenie.nl
MO15meidenvoetbal@sportingkrommenie.nl
MO13meidenvoetbal@sportingkrommenie.nl
Keepersjeugdcommissie@sportingkrommenie.nl