CONTACTGEGEVENS COMMISSIES

Binnen Sporting Krommenie zijn verschillende commissies met elk hun eigen verantwoordelijkheden. Heb je vragen dan kun je de betreffende commissie een mail sturen. Wil je vrijwilligerswerk doen binnen een commissie dan ben je natuurlijk van harte welkom om jezelf aan te melden met onderstaand formulier. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

CONTACTGEGEVENS COMMISSIES

CommissieOmschrijvingNaamMobiel (contact via WhatsApp)Email
WedstrijdscretariaatPlannen wedstrijdenwedstrijdsecretaris@sportingkrommenie.nl
LedenadministratieIn- en uitschrijving ledenCarola Nijveldledenadministratie@sportingkrommenie.nl
HoofdbestuurHoofdbestuur van de verenigingRobert de Joodehoofdbestuur@sportingkrommenie.nl
Arnoud de Jong06-12343175 (WhatsApp)
Daniël van Til06-46135460 (WhatsApp)
Henk Heinhuis
Andre van Meerendonk (secretaris)
Technische CommissieUitvoering beleid (aanstelling trainers)Peter Pirovanotechnischecommissie@sportingkrommenie.nl
Daniël Caselod
Jan Heijne
Erik Pirovano
Robert de Joode
Sjoerd Hoorn
JeugdcommissieActiviteiten JeugdRamina Rusjeugdcommissie@sportingkrommenie.nl
Dave Franken (speeldagcoördinatie)
SponsorcommissieWerven van SponsorenJan Leeuwerinksponsorcommissie@sportingkrommenie.nl
Nico Half
Johan de Meij
Han van Soest
KantinecommissiePlanning, Inkoop, verkoop, drank, voedingBen van de Maat (inkoop)kantine@sportingkrommenie.nl
Jos Neeft (inkoop)
Kim Caselod (coördinatie)
Elize van Rooij (coördinatie)
Tim van Os (coördinatie)
VrijwilligerscommissieAanspreekpunt/werving vrijwilligersMarco Kuster06-41971369 (WhatsApp)vrijwilliger@sportingkrommenie.nl
Paul Verveen
Maarten Overwater (administratie)
Commissie RespectMelden respectvol/respectloos gedragJolanda van den Topcommissierespect@sportingkrommenie.nl
CommunicatieInformatievoorziening website en social media Sporting Krommenie,Jan Leeuwerink (PR)communicatie@sportingkrommenie.nl
Mareille Wals (website/social media/fotograaf)
Paul Hagnauer (social media/fotograaf)
EvenementencommissieOrganisatie van (jeugd)evenementenMatthijs Frankenevenementen@sportingkrommenie.nl
Mats Pirovano
MIlan Woud
Tim van Os
Wessel Franken
Finn Lok
OnderhoudscommissieOnderhouden faciliteiten Sporting KrommenieBen van de Maatonderhoud@sportingkrommenie.nl
Erik Nielen
ScheidrechterscommissieCoördineren scheidsrechtersVacantscheidsrechterscommissie@sportingkrommenie.nl
VertrouwenspersoonHulp bij grensoverschrijdend of ongewenst gedragJolanda van den Top06-20510369vertrouwenspersoon@sportingkrommenie.nl
Vrienden van Sportingvrienden@sportingkrommenie.nl