dag  Tijd Team Trainer     Veld 1   Veld 2 miniveld 
maandag 17.00 - 18.00 J09 - 3,4,5,6 Team Gwendolyn         XB  
  17.30 - 18.45 JO12 sel. Will Groot / Thomas      X      
  18.45 - 20.00 JO13/ sel Will Groot / Thomas      X      
  18.00 - 19.00 JO14-15 over Simon Stoter, Jan Heijne         X  
  19.00 - 20.00 JO17-1 zat  Rob Timmer         X  
  20.00 - 21..00 JO16/17 ov. Peter Meijns / Roland Hofstra     X      
  20.00 - 21.30                
                   
                   
dag  Tijd Team Trainer     Veld 1   Veld 2 miniveld
Dinsdag 16.00 - 17.00 JO8/1 - JO8/2 Team Gwendolyn     XA      
  16.00 - 17.00 JO9/1 - JO9-2 Team Gwendolyn     XB      
  16.00 - 17.00 JO10-3,4, JO10 Team Gwendolyn         XA  
  16.00 - 17.00 JO8/3,4,5, JO8 Team Gwendolyn         XB  
  17.00 - 18.00 JO11/1 JO11-2 Team Gwendolyn     XA      
  17.00 - 18.00 JO10/1 -JO10-2 Team Gwendolyn     XB      
  17.00 - 18.00 JO11/3,4,JO11 Team Gwendolyn         XA  
  17.00 - 18.00 JO11/5 - JO10-5 Team Gwendolyn         XB  
  18.00 - 19.30 JO14 1,2 JO15 1 Team Ab ten Broek     X      
  18.00 - 19.30 JO16 Team Ab ten Broek         X  
  19.30 - 21:00 JO19 /1,2 Clifford Oghogho en Frank v.d. Poll         X  
  19.30 - 21.00 Senioren Sel Patrick Huisman en Wil Bakker     X      
  20.30 - 21.30 Zaterdag 1 Dick Trock         x  
                   
                   
dag  Tijd Team Trainer     Veld 1   Veld 2 miniveld
woensdag 14.00 - 19.00 Keepers Rene de Jong en Bas den Brave     X   X  
  15.00 - 16.00 Mini's Team Gwendolyn     X      
  16.00 - 17.00 JO8/1,2  JO9/1,2  JO10-2   Team Gwendolyn     X      
  16.00 - 17.00 Mini's Team Gwendolyn     X      
  16.00 - 17.00 JO9/3,4,5,6  Team Gwendolyn         X  
  17.00 - 18.15 JO12/ 1,2 Will. Thomas     X      
  17.00 - 18.00  MO13 Victor de Jong         X  
  18.15 - 19.30 JO13/Sel Will en Thomas     X      
  18.00 - 19.15 Jo12/JO13/MO15 Ramon, John en Victor         X  
  19:15 - 20:15 JO14-15 over Simon Stoter, Jan Heijne         X  
  19.30 -20.30 JO17-1 zat  Rob Timmer     XA      
  19.30 - 21.00 JO17-1 zon Iskender     XB      
  20.15 - 21.15 JO16-JO17 ov. Peter Meijns - Roland Hofstra         X  
  21.00 - 22.00 Zon 3 en 4       X      
                   
                   
dag  Tijd Team Trainer     Veld 1   Veld 2 miniveld
donderdag 16.00 - 17.00 JO8/1 - JO8/2 Team Gwendolyn     XA      
  16.00 - 17.00 JO9/1 - JO9-2 Team Gwendolyn     XB      
  16.00 - 17.00 JO10-3,4,JO10 Team Gwendolyn         XA  
  16.00 - 17.00 JO8/3,4,5, JO8 Team Gwendolyn         XB  
  17.00 - 18.00 JO11/1 JO11-2 Team Gwendolyn     XA      
  17.00 - 18.00 JO10/1 -JO10-2 Team Gwendolyn     XB      
  17.00 - 18.00 JO11/3,4, JO11 Team Gwendolyn         XA  
  17.00 - 18.00 JO11/5 - JO10-5 Team Gwendolyn         XB  
  18.00 - 19.30 JO14 1,2 JO15 1 Team Ab ten Broek     X      
  18.00 - 19.30 JO16 Team Ab ten Broek         X  
  19.30 - 21:00 JO19 / 1,2 Clifford enz.          X  
  19.30 - 21.00 Senioren Sel. Patrick en Wil     X      
  21.00 - 22.00 Zaterdag 1 Dick Trock         x  
                   
                   
dag  Tijd Team Trainer     Veld 1   Veld 2 miniveld
vrijdag 17.00 - 1800 MO13 Victor de Jong         XA  
  17:30 - 18:30  O13-1 Will Groot         XB  
  18.00 - 19.15 O12-4 John Walravens     XB      
  17.45 - 19.00 JO11/1,2 Team Gwendolyn     XA      
  17.45 - 19.00 JO10-1 Team Gwendolyn     XA      
  18.30 - 19.45 MO15 Victor de Jong         X  
  18,30 - 19,30 JO12-3/JO-13-3 Ramon Funke, Rene de Jong, John Walravens         X  
  19:00 - 20:30  O17-1 zondag Iskender Koca     X      
  19.30 - 20.30 3e trainings moment           X  
  20.00 - 21.00 Overige Senioren       X      
                   
                   

FACEBOOK

meidenvoetbal facebook      spk facebook
Facebook volg ons       Facebook volg ons