Volgende wedstrijd

 Devo58         sporting krommenie logo
DEVO'58
vs
SPORTING KROMMENIE

zo 28-05
aanvang 14:00u

Sportprofiel

SportingKrommenieVoorkant

Blessureformulier



vrijbewegen sportingbord 2 1 page1

az logo 1ster
  Selectieteam JO10-1   Selectieteam JO10-2
1 Tijl Westenbrink   Dani Kaper
2 Badr Khakil   Luca Boot
3 Miles Rensen   Justin Stuart
4 Niilo Schermer   Nick Lawrie
5 Sten van Splunteren   Yonnes Luhouch
6 Nick Beelen   Nout Vink
7 Joaquim Da Matta   Matthijs van der Putten
8 Jesse van den Haspel   Hidde Roorda
9 Thijs van Kuik      
           
           
  Team JO10-3     Team JO10-4  
1 Okan Demirtas   Mauro Schotsman
2 Saber El Haddar   Robin Kroezen
3 Ramon de Kreij   Tim Apeldoorn
4 Sem Fernandes Pereira   Daan Mooij
5 Liam Berkelaar   Coen Leguijt
6 Jamie de Beunje   Tygo van der Meer
7 Demy Versloot   Aiden Beatty
8 Jan Franklin Yamuremye   Anne van Heusden
9 Samuel Stam   Max de Ruiter
           
           
  Team JO10-5        
1 Luca van der Zwaard      
2 ​Kobe  Snall​      
3 Bram van Dijk      
4 Dennis Commandeur      
5 Tygo Langkun      
6 Lemar  Pasinsie​      
7 Isa Can       
8 ​Lucas Mike  Kortes​      
9 ​Gino  Vogler​​      
           
           


  Selectieteam JO10-1   Selectieteam JO10-2                    
1 Tijl Westenbrink Dani Kaper                   1
2 Badr Khakil   Luca Boot                   2
3 Miles Rensen   Justin Stuart                   3
4 Niilo Schermer   Nick Lawrie                   4
5 Sten van Splunteren Yonnes Luhouch                   5
6 Nick Beelen   Nout Vink                   6
7 Joaquim Da Matta   Matthijs van der Putten                 7
8 Jesse van den Haspel Hidde Roorda                   8
9 Thijs van Kuik                         9
                               
                               
  Team JO10-3   Team JO10-4                    
1 Okan Demirtas   Mauro Schotsman                    
2 Saber El Haddar   Robin Kroezen                    
3 Ramon de Kreij   Tim Apeldoorn                    
4 Sem Fernandes Pereira Daan Mooij                    
5 Liam Berkelaar   Coen Leguijt                    
6 Jamie de Beunje   Tygo van der Meer                    
7 Demy Versloot   Aiden Beatty                    
8 Jan Franklin Yamuremye   Anne van Heusden                    
9 Samuel Stam   Max de Ruiter                    
                               
                               
  Team JO10-5                          
1 Luca van der Zwaard                        
2 ​Kobe  Snall​                          
3 Bram van Dijk                          
4 Dennis Commandeur                        
5 Tygo Langkun                          
6 Lemar  Pasinsie​                          
7 Isa Can                           
8 ​Lucas Mike  Kortes​                          
9 ​Gino  Vogler​​                          

FACEBOOK

meidenvoetbal facebook      spk facebook
Facebook volg ons       Facebook volg ons