Volgende wedstrijd

 Devo58         sporting krommenie logo
DEVO'58
vs
SPORTING KROMMENIE

zo 28-05
aanvang 14:00u

Sportprofiel

SportingKrommenieVoorkant

Blessureformulier



vrijbewegen sportingbord 2 1 page1

az logo 1ster
trainers 2016 2017
Contactgegevens

  Hoofdtrainer zondag selectie senioren Patrick Huisman Patrick.Huisman@trima.nl 0627906789
  Assistenttrainer zondag selectie senioren Wil Bakker wil.bakker@boskalis.com 0629535845
  Verzorger Ron Schram or.schram@gmail.com 0624962551
  Trainer zaterdag 1 senioren Dick Trock dicktrock@hotmail.com 0683216511
  Hoofdjeugdopleiding bovenbouw Dick de Boer dickdeboer1@hotmail.com  
  Hoofdjeugdopleiding onderbouw/meiden Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
  Hoofdtrainer keepers Bas den Brave bastrudynino@hotmail.com  
O19 Hoofdtrainer Clifford Oghogho clifford.oghogho@mercer.com 0629591800
O17 Hoofdtrainer Clifford Oghogho clifford.oghogho@mercer.com 0629591800
O16 Hoofdtrainer Ab ten Broek a.broek3@kpnmail.nl 0642458339
O15 Hoofdtrainer Ab ten Broek a.broek3@kpnmail.nl 0642458339
MO15 Trainer Victor de Jong victor.de-jong@tatasteel.com 0756229595
O14 Hoofdtrainer Ab ten Broek a.broek3@kpnmail.nl 0642458339
O13 Hoofdtrainer Will Groot will_groot@hotmail.com 0628497375
MO13 Trainer Victor de Jong victor.de-jong@tatasteel.com 0756229595
O12 Hoofdtrainer Will Groot will_groot@hotmail.com 0628497375
O11 Hoofdtrainer Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
O10 Hoofdtrainer Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
O9 Hoofdtrainer Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
O8 Hoofdtrainer Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
mini's Hoofdtrainer Gwendolyn de Koning gwendolyndekoning@gmail.com 0618161569
         

FACEBOOK

meidenvoetbal facebook      spk facebook
Facebook volg ons       Facebook volg ons